AD-MM-K01 (Multimode fiber test KIT for TestPro)

Multimode fiber test kit k TestPro přístroji pro OLTS (měření útlumu a délky segmentu) certifikaci optických kabeláží podle Tier 1

Sada obsahuje:

  • 2ks multimode optických duálních 850/1300nm adapterů s EF funkcionalitou
  • visifault lokátor
  • volt metr
  • 2ks vyměnitelných FC konektorů na vysílací porty
  • 2ks FC-LC SM měřících kabelů
  • 2ks vyměnitelných LC konektorů na přijímací porty
  • 2ks LC-LC MM měřících kabelů
  • 1ks LC-LC spojka
  • pro nastavování referencí
  • čistící pero
  • brašna
image

Mám zájem o AD-MM-K01 (Multimode fiber test KIT for TestPro)


Dále by Vás mohlo zajímat: